Autor: Press centar
Objavljeno: Subota, 28. kolovoza 2021. god. u 21:00
|
Gotovo pet godina od izlaska posljednjeg diskografskog izdanja, a riječ je o albumu ‘Familija’ kojeg je snimio s neprežaljenom legendom Oliverom Dragojevićem, splitski glazbenik novim singlom ‘Kiša (Z’naab)’ najavljuje budući EP ili mini album pod nazivom ‘U po’ ure’ koji će izaći tijekom ljeta ove godine. Njegov neobični naziv ‘Kiša - (Z`Naab)’ je u zapravo etiopijski prijevod za istu riječ, a poveznica mu je i world music kojoj je Gibonni bio sklon već u ranijim radovima.
CIJENA ULAZNICA:
Ulaznice možete kupiti u Opatiji u uredu Festivala Opatija na Ljetnoj pozornici (Zert bb) radnim danom od 8 do 16 sati, u Rijeci u Dallas Music shopu, online na www.eventim.hr i ostalim ovlaštenim prodajnim mjestima sustava Eventim.hr.
Ulaznice za koncert “Gibonni” u uredu Festivala Opatija moguće je platiti isključivo gotovinom.
Izvor: Press |
Fotografije
Najave događanja
Kontaktirajte nas | Press služba: press@party.hr | Uredništvo: urednistvo@party.hr | Foto služba: photo@party.hr | Marketing: marketing@party.hr |
![]() |